Dermatologia

 

  Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu w 1987 roku.

Tytuł specjalisty dermatologa wenerologa uzyskała w 1995 roku. Kilkanaście lat pracowała na oddziale dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Poznaniu oraz ponad 20 lat w Specjalistycznych Poradniach Dermatologicznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

 

Leszek Bartoszak (1)

Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii odbył w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie w 2012 r. obronił pracę doktorską pt. „Alergia kontaktowa u dzieci i młodzieży chorych na atopowe zapalenie skóry”.

Wiedzę medyczną zdobywał na licznych szkoleniach i stażach w kraju i za granicą. Autor ponad 20 publikacji i doniesień zjazdowych, współautor podręcznika „Atopowe zapalenie skóry”. Nauczyciel akademicki, prowadził zajęcia dydaktyczne z dermatologii i wenerologii na Wydziałach Lekarskim, Farmacji oraz Nauk o Zdrowiu.  
W latach 2013-2014 zdobywał doświadczenie zawodowe w zakresie skórnych objawów chorób tkanki łącznej w Klinice Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jako dermatolog-ekspert współpracuje z organizacją Axpharma – Paryż, dokonując oceny niepożądanych działań kosmetyków. Pracował jako lekarz wolontariusz w Tanzanii.

Ceniony specjalista w zakresie leczenia chorób skóry u dorosłych i dzieci, prowadzi również konsultacje w zakresie oceny dermatoskopowej znamion. Współpracuje z pracowniami diagnostycznymi Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Konsultuje również w języku angielskim.

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali w celu umówienia wizyty?

Zostaw nam swoje dane- oddzwonimy!