Otolaryngologia

aleksandra-korytowska

Specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń uszu, nosa, gardła i krtani. Doktor Aleksandra Korytowska prezentuje wieloletnie doświadczenie poparte certyfikatami w zakresie operacji laryngologicznych u  dorosłych i dzieci oraz umiejętności w przeprowadzaniu zabiegów czynnościowych endoskopowych nosa i zatok przynosowych, endoskopowych krtani i gardła w chorobach zapalnych i nowotworowych przy użyciu nowoczesnych technik np. lasera CO2, schorzeń ślinianek, uszu, wad rozwojowych w  obrębie szyi itp.

Obecnie doktor Aleksandra Korytowska pracuje na stanowisku ordynatora Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Wojewódzkiego w  Poznaniu, wcześniej przez wiele lat była adiunktem Kliniki Otolaryngologii w Poznaniu. Jest szanowanym członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki i innych.

 

293392412_456052529409031_1233499880491811297_n

   Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w roku 1996, rozprawa doktorska dotyczyła wartości badania ultrasonograficznego układu chłonnego szyi w monitorowaniu pooperacyjnym chorych na raka krtani.

   Tytuł doktora habilitowanego uzyskała w roku 2004 na podstawie pracy zatytułowanej: Rola czynnika genetycznego w kształtowaniu indywidualnego ryzyka występowania mnogich pierwotnych nowotworów głowy i szyi. Natomiast w 2012 roku otrzymała nominację profesorską z rąk Prezydenta RP. W 1990 r. rozpoczęła pracę w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a w roku 2016 została jej kierownikiem. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół diagnostyki i leczenia nowotworów głowy i szyi.   

 

 

 

   Dr Dawid Kędzia jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii – chirurgii głowy i szyi. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu Wydział Lekarski I w 1996 roku. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu- Studium Doktoranckie 1998-2001.

Leczy dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym i miejscowym.

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali w celu umówienia wizyty?

Zostaw nam swoje dane- oddzwonimy!