Fizjoterapia uroginekologiczna

noname

Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie obroniła tytuł magistra fizjoterapii.
Specjalizuje się w terapii urologicznej, ginekologicznej, proktologicznej u kobiet, mężczyzn oraz dzieci od 5 r.ż. Jest certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną z akredytacją PTUG oraz EIRPP, oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Uczestniczyła w wielu konferencjach oraz szkoleniach. Doświadczenie zdobyła pracując w jednym z poznańskich szpitali oraz w placówkach prywatnych. 

 
Zajmuje się terapią w przypadku:
– nietrzymania moczu
– parć naglących
– nietrzymaniu gazów i stolca
– zaparć nawykowych
– zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej
– zespołów bólowych miednicy
– bolesnego współżycia 
– bolesnego miesiączkowania

– endometriozy 

– blizn
– okołoporodowych dolegliwości np. bóle kręgosłupa i stawów obwodowych, rozejście mięśnia prostego     brzucha, obrzęki, przygotowanie do porodu
– stanów przed i pooperacyjnych np. w przypadku prostatektomii radykalnej, histerektomii.  
 

 

   fizjoterapia uroginekologicznna 

   Mgr Anna Pankiewicz jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W trakcie trwania studiów ukończyła również dwuletnią szkołę podyplomową, zdobywając tytuł technika masażu. Praca w gabinecie jest jej pasją, prywatnie jestem fanką różnych form aktywności, w szczególności jogi i jazdy rowerem. Specjalizuję się w pracy z pacjentkami z problemami dna miednicy, takimi jak: bolesne miesiączki, endometrioza, nietrzymanie moczu, bolesność podczas stosunku, bliznami (np. po epizjotomii, cc czy innych zabiegach) rozstępem mięśnia prostego brzucha. Uwielbia też pracować z kobietami w ciąży zarówno w ramach pracy z dolegliwościami bólowymi, jak przygotowaniem do porodu.

  W swojej pracy wykorzystuje nie tylko techniki manualne i masaż, kładzie duży nacisk na czynny udział pacjenta w terapii. Nieustannie stara się poszerzać swoją wiedzę czytając i uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach.

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali w celu umówienia wizyty?

Zostaw nam swoje dane- oddzwonimy!